Gdy chcesz wziąć sprawy w swoje ręce

Nasza firma detektywistyczna w Warszawie pomaga osobom prywatnym, firmom i kancelariom prawnym już do 15 lat. To skuteczna mieszanka doświadczenia, nowoczesnych technologii i autorskich metod, które sprawdzają się nawet w najbardziej delikatnych sprawach.

Na czele naszego zespołu stoi detektyw Bartłomiej Kucharski (numer licencji 0005845; wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-52/2017). To profesjonalista, który stawia na maksymalną dyskrecję i dokładnie wsłuchuje się w potrzeby klientów. Dzięki temu przez lata zdołał już pomóc setkom klientów – odnajdując zaginione osoby, zdobywając dowody na zdradę partnera czy weryfikując współpracowników biznesowych dużych firm.

Jesteś w dobrych rękach

Korzystając z naszych usług masz pewność maksymalnej poufności działań i bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie musisz przejmować się nieprzewidzianymi okolicznościami – posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę 15000 EUR.

Gdy szukasz taniego i skutecznego detektywa w Warszawie, Bartłomiej Kucharski i jego współpracownicy to dobry wybór. Trzymamy się cienia, ale stoimy po jasnej stronie – Twojej stronie.

Napisz lub zadzwoń i daj znać, jak możemy Ci pomóc